Zestawienie najlepszych smartfonów z Dual SIM

samsung

Możliwość używania dwóch kart SIM na jednym telefonie to bardzo przydatna funkcja szczególnie dla osób, które na co dzień korzystają z dwóch numerów, np. prywatnego i służbowego. Telefon Dual SIM pozwala bowiem na odbieranie połączeń z obu numerów bez konieczności zmieniania karty SIM, czy noszenia ze sobą dwóch telefonów. Jest więc zarówno praktyczny, jak i funkcjonalny.

W sprzedaży dostępny jest niemały wybór smartfonów Dual SIM. Które z nich warto kupić i komu przyda się ta funkcja?

Dual SIM – w jakich sytuacjach ta funkcja jest przydatna?

Możliwość korzystania z Dual SIM z pewnością docenią osoby, które na co dzień używają dwóch numerów telefonu. Mogą to być ci z nas, którzy dysponują zarówno swoim prywatnym numerem, jak i służbowym oraz użytkownicy mieszkający za granicą, którzy korzystają także z numeru zagranicznego operatora. W obu tych sytuacjach noszenie ze sobą dwóch urządzeń jest problematyczne i na dłuższą metę po prostu niewygodne. Wiąże się także z koniecznością zakupu dwóch telefonów. Funkcja Dual SIM pozwala nam natomiast korzystać z różnych kart SIM w jednym aparacie telefonicznym, co jest wygodne, ekonomiczne i funkcjonalne.

Wbrew pozorom, dwie sytuacje wskazane powyżej, nie są jedynymi, w których przyda nam się możliwość korzystania z dwóch kart SIM w jednym telefonie. Dziś, wielu użytkowników kupuje bowiem dodatkową kartę SIM wyłącznie ze względu na korzystne oferty, np. nielimitowane rozmowy i SMSy, czy duży pakiet Internetu. Posiadając telefon Dual SIM możemy korzystać z obu kart, zarówno tej stałej, jak i dodatkowej oraz cieszyć się większą funkcjonalnością urządzenia. Na przykład, po wyczerpaniu limitu GB dostępnych na jednej karcie, możemy dalej korzystać z Internetu za pośrednictwem karty od drugiego operatora i jednocześnie odbierać połączenia przychodzące na nasz stały numer.

Jak widać, Dual SIM jest nie tylko wygodne, ale daje nam także zdecydowanie więcej możliwości. Jeśli więc telefon z dwoma slotami na kartę SIM to dobry wybór, pora rozejrzeć się za konkretnym modelem. Jakie smartfony Dual SIM są aktualnie warte uwagi?

Smartfony Dual SIM – modele, które warto kupić:

  • SAMSUNG N950F Galaxy Note 8 Midnight Black – flagowy smartfon, który idealnie sprawdzi się do zastosowań biznesowych. Jest to jeden z nielicznych flagowców wyposażonych w funkcję Dual SIM. Smartfon posiada ogromny wyświetlacz Infinity, cienkie ramki oraz świetnej jakości podwójny aparat fotograficzny. Będzie idealnym wyborem dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania, piękny wygląd oraz wysoką funkcjonalność telefonu.

SAMSUNG N950F Galaxy Note 8

  • Smartfon SAMSUNG J730 Galaxy J7 2017 LTE Złoty Dual Sim – propozycja modelu z dwoma slotami SIM ze średniej półki cenowej. Doskonały wybór dla osób, które potrzebują telefonu do obsługi dwóch kart SIM, ale jednocześnie nie chcą za niego płacić zbyt dużych pieniędzy. Dobrze sprawdzi się także dla użytkowników, którzy potrzebują smartfona Dual SIM do codziennego użytkowania.

Smartfon SAMSUNG J730 Galaxy J7

  • Smartfon HUAWEI MATE 10 PRO Dual Sim Szary – smartfon Huawei Mate 10 Pro to bardzo udany model biznesowy i odpowiedź marki Huawei na flagowce jego największego konkurenta, Samsunga. Do zalet tego modelu, które docenią zwłaszcza wymagający użytkownicy, należy wydajny procesor, 6 GB pamięci RAM, duży ekran o przekątnej 6 cali oraz doskonały aparat fotograficzny 20 Mpix. Wszystkie te cechy w połączeniu z funkcją Dual SIM sprawiają, że Huawei Mate 10 Pro idealnie sprawdzi się zwłaszcza jako smartfon do zastosowań biznesowych.

Smartfon HUAWEI MATE 10 PRO Dual Sim Szary

1 komentarz

  1. Jestem ogromną fanką samsungów i taki też sobie sprawiłam jako kolejny z dual Sim i podobnie jak w poprzednich modelach nie zawiódł mnie.!

Leave a Response

Facebook