Wybieramy najlepszy model budżetowy do 1000 zł

SAMSUNG J330FD Galaxy J3 2017 LTE Czarny Dual Sim

Zakup nowego smartfona wcale nie musi oznaczać dużego wydatku. Do dyspozycji mamy bowiem całkiem pokaźną grupę smartfonów, które kupimy w przystępnej cenie do 1000 zł. Na co zwracać uwagę przy zakupie budżetowego smartfona, aby urządzenie było wygodne w codziennym użytkowaniu, trwałe i funkcjonalne? Poniżej kilka propozycji smartfonów w atrakcyjnej cenie, które z pewnością spotkają się z uznaniem każdego użytkownika.

Budżetowe smartfony Dual SIM z dobrym aparatem – świetny wybór dla użytkowników dwóch numerów

Wbrew pozorom nie tylko drogie flagowce wyposażone są w praktyczną funkcję, jaką jest obsługa dwóch kart SIM jednocześnie. Także wśród budżetowych modeli w cenie do 1000 zł znajdziemy bowiem modele, które również oferują tę funkcję. Smartfon Dual SIM będzie doskonałym wyborem dla osób, które na co dzień odbierają połączenia z dwóch niezależnych numerów, np. prywatnego i służbowego.

W tym przedziale cenowym na szczególną uwagę zasługują telefony Smartfon SAMSUNG J530 Galaxy J5 2017 LTE Czarny Dual Sim i jego nieco tańszy „brat”, Smartfon SAMSUNG J330FD Galaxy J3 2017 LTE Czarny Dual Sim. Oba wyposażone są dodatkowo w dobrej jakości aparat fotograficzny o matrycy 13 Mpix, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej, którą w razie potrzeby możemy rozszerzyć do 256 GB instalując kartę micro SD.

Dobrym przedstawicielem budżetowego smartfona w cenie do 1000 zł obsługującego dwie karty SIM jest także Smartfon MOTOROLA Moto G5S 3/32GB Dual Sim Szary, którego zaletą jest świetny aparat 16 Mpix. Telefon ten doskonale sprawdzi się dla osób, które robią duże ilości zdjęć. Na uwagę w tym modelu zasługuje także doskonałej jakości ekran o przekątnej 5,2 cala, pracujący w rozdzielczości Full HD. Dodatkowym atutem jest także 32 GB pamięci wewnętrznej, która bez problemu pomieści wszystkie nasze zdjęcia, multimedia i pozostałe dane. Ostatnia propozycja smartfona Dual SIM w cenie do 1000 zł to całkiem udany model marki Nokia 5 Srebrny Dual Sim.

Pamięć wewnętrzna 16 czy 32 GB?

Wśród budżetowych smartfonów najczęściej spotkamy modele wyposażone w 16 GB pamięci wewnętrznej, którą jednak możemy w razie potrzeby rozszerzyć do nawet 1 TB. Oprócz wymienionych powyżej smartfonów taką pojemność oferuje także HUAWEI P9 Lite 2017 Czarny.

Smartfon HUAWEI P9 Lite 2017 Czarny

Jeśli natomiast potrzebujemy smartfona o większej pamięci wewnętrznej powinniśmy zainteresować się modelami LG M700A Q6 Black, MOTOROLA Moto G5S 3/32GB Dual Sim Szary oraz SONY MH410c XPERIA XA1 Czarny, które dysponują już 32 GB pamięci wbudowanej. Ten ostatni model posiada także bardzo wydajny ośmiordzeniowy procesor i 4 GB pamięci RAM, co jest niespotykane w innych modelach w cenie do 1000 zł.

Ekrany w budżetowych smartfonach – wysokie rozdzielczości i świetny obraz

Jakość wyświetlanego obrazu także ma niebagatelne znaczenie przy wyborze konkretnego modelu smartfona. W cenie do 1000 zł możemy kupić telefony wyposażone w duże ekrany o przekątnej ponad 5 cali i pracujące w rozdzielczości Full HD. Takie parametry posiada m. in. model LG M700A Q6 Black wyposażony w duży wyświetlacz 5,5 cala oraz ekran wykonany w technologii IPS.

LG M700A Q6

Miłośnicy intensywnych kolorów zapewnianych przez ekrany Super Amoled powinni z kolei zainteresować się 5,2-calowym modelem SAMSUNG J530 Galaxy J5 2017 LTE Czarny Dual Sim, który pracuje jednak w niższej rozdzielczości HD. Podobną specyfikację posiada także model HUAWEI P9 Lite 2017 Czarny.

Osoby, które z kolei lubią nieco mniejsze smartfony, z pewnością zadowoli 4,7 calowy model SAMSUNG A320 Galaxy A3 2017 Black Sky. Ekran Super Amoled w tym smartfonie pracuje w rozdzielczości HD. Smartfon ten bez problemu mieści się bowiem w kieszeni, a ze względu na swoje niewielkie rozmiary, doskonale leży także w dłoni.

Leave a Response

Facebook