Wybieramy model z największą pojemnością (min. 64GB)

apple-iphone-8-256gb-gold-mq7e2pm-a-319751f1

Od ilości pamięci wewnętrznej, jaką dysponuje smartfon zależy, ile aplikacji będziemy mogli na nim zainstalować oraz ile zdjęć i innych danych przechowywać. W sprzedaży dostępne są zarówno smartfony wyposażone w 256 GB pamięci, jak i modele, które oddają do naszej dyspozycji zaledwie 16 GB. W większości przypadków pamięć wewnętrzną możemy jednak rozszerzyć dokupując do naszego urządzenia kartę micro SD o wybranej pojemności.

Przy zakupie smartfona zawsze warto jednak zastanowić się, ile pamięci potrzebujemy do użytkowania telefonu i wybrać taki, który będzie spełniał nasze oczekiwania pod tym względem.

Poniżej przedstawiamy zestawienie 7 różnych modeli smartfonów, które pomieszczą w swojej pamięci najwięcej danych. Są to zarówno super pojemne smartfony, na których można przechowywać do 256 GB danych, jak i takie urządzenia, które pomieszczą ich 64 GB, ale za to dają możliwość zwiększenia pamięci.

Najpojemniejsze smartfony od 128 do 256 GB

Do smartfonów oferujących największą ilość pamięci wewnętrznej należą urządzenia marki Apple. Są to smartfony APPLE iPhone 8 Plus 256GB Space Grey MQ8P2PM/A oraz APPLE iPhone 8 256GB Gold MQ7E2PM/A. Oba telefony dysponują aż 256 GB pamięci wewnętrznej. Kupując jeden z nich nie musimy się więc obawiać, że w trakcie użytkowania telefonu nagle zabraknie nam miejsca na przechowywanie na nim zdjęć, multimediów i innych danych. Tak pojemne smartfony idealnie sprawdzą się do codziennego użytkowania przez osoby, które robią duże ilości zdjęć, kręcą filmy oraz lubią mieć całą muzykę zawsze przy sobie.

Apple Iphone 8

Osoby, dla których 256 GB to jednak za dużo, ale chcą posiadać smartfon o dużej pojemności, powinny z kolei zainteresować się modelem HUAWEI MATE 10 PRO Dual Sim Szary, który dysponuje 128 GB pamięci. Tak duża pojemność z pewnością wystarczy do przechowywania na telefonie wszystkich najważniejszych danych.
Warto jednak wiedzieć, że w przypadku wymienionych powyżej smartfonów nie mamy niestety możliwości rozszerzenia dostępnej pamięci. Warto więc dobrze zastanowić się, jakiej pojemności potrzebujemy i w miarę możliwości wybrać smartfon pojemniejszy. Pozwoli to na jego bezproblemowe użytkowanie przez długi czas, kiedy może się okazać, że jednak będziemy potrzebowali więcej miejsca na dane.

Smartfony o pojemności 64 GB z możliwością jej rozszerzenia

Osoby, które mają mniejsze wymagania co do ilości dostępnej pamięci wewnętrznej, powinny z kolei zainteresować się smartfonami, które dysponują 64 GB pamięci. Można bowiem śmiało powiedzieć, ze jest to ilość w zupełności wystarczająca dla osób, które w smartfonie przechowują najważniejsze pliki i aplikacje, a pozostałe dane umieszczają np. w chmurze lub na innych urządzeniach.

Wartymi uwagi modelami smartfonów wyposażonych w 64 GB pamięci wewnętrznej są dwa znane i cenione telefony marki Huawei, HUAWEI MATE 10 LITE Dual Sim Czarny oraz HUAWEI P10 Czarny. Ich dodatkowym atutem jest także możliwość rozszerzenia dostępnej w urządzeniu pamięci o dodatkowe 256 GB. Możemy to zrobić w bardzo prosty sposób instalując w telefonie kartę micro SD.

HUAWEI MATE 10 LITE Dual Sim

Podobną możliwość daje nam także flagowy Smartfon SAMSUNG G950F Galaxy S8 Midnight Black oraz Smartfon LG H930 V30 Srebrny, których pamięć wewnętrzną (64 GB) możemy również rozszerzyć o dodatkowe 256 GB. Telefony te są szczególnie warte uwagi osób, które nie wiedzą, jakiej pojemności urządzenia będą potrzebowały. Wybierając smartfony obsługujące kartę micro SD mamy bowiem możliwość zwiększenia pamięci urządzenia w zależności od naszych potrzeb.

LG H930 V30 Srebrny

Leave a Response

Facebook