Sprawdziliśmy 5 najcieńszych smartfonów dostępnych na rynku

xiaomi-mi-mix-2

Producenci smartfonów prześcigają się ze sobą nie tylko w produkcji coraz szybszych i wydajniejszych smartfonów. Wyścig dotyczy bowiem także tego, komu uda się zaprojektować najcieńsze urządzenie. Obecnie dostępne są w sprzedaży ultracienkie smartfony, które zachwycają użytkowników swoją smukłą konstrukcją oraz wydajnymi podzespołami.

Oto zestawienie 5 najcieńszych smartfonów aktualnie dostępnych w sprzedaży.

1. Smartfon MOTOROLA Moto Z2 PLAY Szary

Niekwestionowanym liderem na rynku ultracienkich smartfonów jest Motorola Moto Z2 Play. Smartfon ten posiada grubość zaledwie 5,99 mm i nie ma sobie równych wśród innych, grubszych od niego telefonów. Urządzenie wyposażone jest w świetnej jakości wyświetlacz Full HD Super Amoled o przekątnej 5,5 cala. Z pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza tym użytkownikom, którzy wolą tradycyjnej wielkości ekrany oraz urządzenia o standardowym designie. W przypadku tego modelu nie uświadczymy bowiem popularnego, aczkolwiek nie przez wszystkich lubianego bezramkowego ekranu.

2. Smartfon APPLE iPhone 8 64GB Srebrny MQ6H2PM/A

Smartfony Apple https://www.neonet.pl/smartfony-i-navi/smartfony.html?producent=apple a dokładnie iPhone 8 to model ze standardowej linii smartfonów marki Apple, który także zasługuje na miano ultracienkiego urządzenia. Jego grubość w najszerszym miejscu wynosi bowiem zaledwie 7,3 mm. Urządzenie dysponuje świetnej jakości wyświetlaczem Retina HD o przekątnej 4,7 cala. Jego standardowy design pozwolił także na pozostawienie na przednim panelu skanera linii papilarnych, z którego powodu wielu miłośników marki Apple woli ten model od jubileuszowego iPhone X. Warto także wiedzieć, że iPhone 8 jest cieńszy od iPhone X o 0,4 mm.

3. Smartfon Huawei P20 Lite

Najnowszy model flagowca marki Huawei P20 występuje w aż trzech wariantach. Jego podstawowa odsłona przeznaczona dla mniej wymagających użytkowników, czyli model P20 Lite, to ultracienkie urządzenie, którego grubość nie przekracza 7,4 mm. Urządzenie posiada duży, praktycznie pozbawiony ramek ekran o przekątnej 5,8 cala oraz dobre podzespoły, które świetnie sprawdzą się do codziennych zastosowań smartfonu. Smukła konstrukcja z pewnością zaciekawi tych użytkowników, którzy poszukują dużo tańszej i nieco cieńszej alternatywy do iPhone X.

4. Smartfon APPLE iPhone X 64GB Gwiezdna szarość MQAC2PM/A

I wreszcie pora na najdroższy i przez wielu uznawany także za najlepszy smartfon aktualnie dostępny w sprzedaży. iPhone X, bo to o nim mowa, posiada smukłą budowę, a jego grubość nie przekracza 7,7 mm. Wyposażony został w świetnej jakości ekran OLED o przekątnej 5,8 cala, który rozciąga się na cały przód urządzenia. Uwagę przyciąga także charakterystyczne wcięcie u góry ekranu, w którym umieszczone zostały sensory oraz obiektyw przedniego aparatu.

5. Smartfon XIAOMI MI MIX 2 6GB/64GB Czarny

XIAOMI MI MIX 2 6GB

Smartfon Xiaomi Mi Mix 2 to bardzo cienkie urządzenie, które posiada grubość identyczną, co iPhone X (7,7 mm). Wyposażone zostało w doskonałej jakości wyświetlacz Full HD+ o przekątnej 5,99 cala oraz smukłe ramki. Jego zaletą jest także unikalna obudowa ceramiczna typu unibody, która nadaje urządzeniu ekskluzywnego i nowoczesnego zarazem wyglądu. Dzięki wydajnym podzespołom oraz starannie dobranej specyfikacji technicznej jest to smartfon idealny dla miłośników smukłych oraz bardzo funkcjonalnych i wydajnych urządzeń.

Leave a Response

Facebook