Smartfon dla aktywnych użytkowników

Telefon

Dzisiejsze smartfony to dość delikatne urządzenia. Ich producenci zdecydowanie bardziej niż na wytrzymałość stawiają bowiem na estetykę oraz wygląd swoich urządzeń. Szklane obudowy, mimo tego, że cieszą nasze oczy, nie nadają się jednak dla aktywnych użytkowników. Najlepszym wyborem dla nich będą wytrzymałe smartfony dla aktywnych. Jakie to urządzenia i co mają nam do zaoferowania oprócz solidnych obudów?

Smartfon MyPhone HAMMER ACTIVE

Smartfon MyPhone Hammer Active to smartfon o podstawowej konfiguracji, który idealnie sprawdzi się dla aktywnych osób. Wyposażony został bowiem w trwałą i solidną obudowę, której nie straszne będą wstrząsy i upadki. Smartfon kupimy w trzech kolorach obudowy: MyPhone HAMMER ACTIVE Czarny, MyPhone HAMMER ACTIVE Zielony i MyPhone HAMMER ACTIVE Pomarańczowy.

MyPhone HAMMER ACTIVE Pomarańczowy

Mimo wzmocnionej obudowy, smartfon ten jest lekki i posiada kompaktowe rozmiary. Dobrze też leży w dłoni, a jego forma zapobiega przypadkowemu wysunięciu się urządzenia z dłoni. Idealnie nadaje się więc do codziennego noszenia w kieszeni oraz korzystania z jego funkcjonalności w terenie.

MyPhone Hammer Active posiada dobrej jakości 4,7-calowy ekran i wyposażony jest w aparat fotograficzny 8 Mpix. O jego płynną pracę dba procesor Mediatek i 1 GB pamięci RAM. Taka specyfikacja sprawia, że smartfon MyPhone Hammer Active dobrze sprawdzi się do podstawowych zadań: komunikacji, robienia zdjęć i przeglądania Internetu. Jego zaletą jest także ciekawy design, który z pewnością pokochają miłośnicy sportów ekstremalnych.

SAMSUNG G390F Galaxy Xcover 4 Czarny

Druga propozycja, która z pewnością przypadnie wszystkim miłośnikom sportu, to smartfon SAMSUNG G390F Galaxy Xcover 4. Jest to urządzenie posiadające solidną i dobrze leżącą w dłoni obudowę. Smartfon Samsung Galaxy Xcover 4 wyposażony jest w wydajny czterordzeniowy procesor, 5-calowy wyświetlacz i 16 GB pamięci wewnętrznej. Za pomocą aparatu o matrycy 16 Mpix pozwala nam także wykonywać dobrej jakości zdjęcia. Na uwagę zasługuje jego czuły na dotyk ekran, który pozwala na korzystanie z urządzenia także w rękawiczkach.

Samsung Xcover 4 Czarny

Urządzenie posiada certyfikaty IP68 oraz MIL-STD 810G, które potwierdzają jego odporność na pracę w trudnych warunkach. Smartfon Samsung Galaxy Xcover 4 jest dobrze chroniony przez wilgocią, wodą oraz kurzem. Idealnie sprawdzi się więc u osób pracujących w terenie oraz miłośników sportów ekstremalnych.

Osoby, które planują użytkowanie smartfona w trudnych warunkach i chcą lepiej zadbać o jego ekran powinny dodatkowo dokupić specjalne hartowane szkło do SAMSUNG G390F Galaxy Xcover 4, które ochroni jego ekran przed uszkodzeniem.

SMARTFON CAT S41

Kolejnym przedstawicielem wytrzymałych smartfonów dla aktywnych użytkowników jest smartfon CAT S41. Jest to urządzenie, które posiada dobrej jakości 5-calowy ekran oraz solidną dodatkowo wzmocnioną obudowę. Jego ekran chroni wytrzymałe szkło Corning Gorilla Glass 5. Urządzenie pewnie leży w dłoni, a jego niewielkie rozmiary pozwalają na noszenie smartfona także w kieszeni.

Zaletą tego telefonu jest także pojemna bateria 5000 mAh, która zapewnia mu długą pracę na jednym naładowaniu. Idealnie sprawdzi się więc dla osób, które dużo czasu spędzają na łonie natury i chcą być zawsze w kontakcie ze światem.

Telefon CAT

Smartfon CAT S41 posiada także aparat fotograficzny 13 Mpix, który pozwoli nam podczas aktywności robić za jego pomocą dobrej jakości zdjęcia. O płynność jego pracy dba z kolei procesor MTK P20 MT6757 i 3 GB pamięci RAM.

Leave a Response

Facebook