5 smartfonów z najmocniejszą baterią na rynku

Asus smartfon

Bateria i jej pojemność to bardzo ważny element specyfikacji każdego smartfona. Z roku na rok producenci wypuszczają bowiem modele o coraz większych ekranach, lepszych procesorach i dodatkowych funkcjach, których obecność niestety negatywnie wpływa na długość pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Osoby, które na co dzień intensywnie korzystają ze swojego telefonu, grają na nim w gry, mają cały czas włączony Internet mobilny oraz korzystają z wielu aplikacji, powinny zainteresować się smartfonami wyposażonymi w najmocniejsze baterie. Tylko one pozwolą bowiem urządzeniu dotrwać do wieczora bez konieczności jego doładowywania w ciągu dnia.

Jakie smartfony posiadają aktualnie najmocniejszą baterię? Poniżej zestawienie 5 polecanych modeli, które mogą poszczycić się naprawdę długą pracą na jednym ładowaniu.

1. Smartfon LENOVO P2 Szary Dual Sim

Smartfon Lenovo P2 Szary Dual Sim to niekwestionowany lider pod względem pojemności baterii. Wyposażony został bowiem w akumulator o pojemności aż 5100 mAh, który nie ma sobie równych wśród innych smartfonów. Będzie znakomitym wyborem dla osób, dla których jednym z najważniejszych parametrów użytkowych telefonu jest długość jego pracy na jednym ładowaniu. Z tego smartfona z pewnością będą zadowoleni ci z nas, które bardzo intensywnie korzystają na co dzień z telefonu, dużo dzwonią, surfują po Internecie oraz grają w gry. Smartfon Lenovo bez trudu dotrzyma im kroku nawet podczas najbardziej intensywnego dnia.

Smartfon LENOVO P2 Szary Dual Sim

2. Smartfon XIAOMI REDMI 4X 32GB Czarny

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć smartfona znanej i coraz bardziej cenionej chińskiej marki Xiaomi. Jej znakiem rozpoznawczym są bowiem świetnej jakości telefony, posiadające bardzo dobrą specyfikację, pojemne baterie oraz bardzo przystępną cenę. Należy do nich także model REDMI 4X 32GB Czarny, który wyposażony został w dobrej jakości akumulator o pojemności 4100 mAh. Kupując ten smartfon możemy być pewni, że bez problemu sprosta on wszystkim zadaniom i dotrwa do wieczora bez konieczności doładowywania jego baterii w ciągu dnia.

3. Smartfon ASUS ZC520TL ZenFone 3 Max Szary

Baterię o pojemności 4100 mAh posiada także budżetowy smartfon Asus ZenFone 3 Max Szary. Producent zapewnia, że telefon jest w stanie wytrzymać na jednym naładowaniu cały dzień i całą noc, co z pewnością spotka się z uznaniem osób, które długie godziny przebywają poza domem oraz nie chcą korzystać z niewygodnych powerbanków. Oprócz tego, telefon pozwala nam na nieprzerwane prowadzenie rozmów przez ok. 20 godzin, 18 godzin nawigacji w Internecie przez Wi-Fi oraz aż 87 godzin słuchania muzyki.

Smartfon ASUS ZC520TL ZenFone 3 Max Szary

4. Smartfon HUAWEI MATE 10 PRO Dual Sim Szary

Świetny smartfon wyposażony w baterię o dużej pojemności 4000 mAh. Urządzenie posiada także duży ekran o przekątnej 6 cali. Warto także zwrócić uwagę na praktyczną funkcję, jaką jest technologia Huawei SuperCharge, która pozwala na bardzo krótkie ładowanie (według producenta trwające zaledwie 20 minut) zapewniające urządzeniu cały dzień pracy. Wszystko to sprawia, że smartfon Huawei będzie znakomitym wyborem dla osób, które mają mało czasu w ciągu dnia, ale chcą mieć zawsze pewność, że ich telefon wytrzyma na jednym ładowaniu aż do wieczora.

HUAWEI MATE 10 PRO Dual Sim Szary

5. Smartfon MYPHONE HAMMER AXE PRO Czarny

Smartfon MyPhone Hammer AXE PRO to niewątpliwie urządzenie do zadań specjalnych. Posiada mocną i solidną obudowę, której niestraszne będą upadki ani uderzenia. O bezpieczeństwo samego wyświetlacza dba solidne szkło Gorilla Glass 3, które zapewnia odporność urządzenia na stłuczenia i zarysowania. Całości dopełnia pojemna bateria 3700 mAh, która z pewnością wystarczy na cały dzień użytkowania telefonu.

1 komentarz

Leave a Response

Facebook